MENU

O FIRMIE

Firma Kerpol

Firma Kerpol to największy autoryzowany przedstawiciel firmy Kärcher w zachodniej Polsce. Od ponad 20 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując usługi w zakresie sprzedaży urządzeń i środków czystości firmy Karcher. Po wielu latach współpracy z niekwestionowanym liderem w dziedzinie utrzymania czystości, otrzymaliśmy status Kärcher Center Kerpol.

Naszym klientom zawsze oferujemy najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie utrzymania czystości.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko pełen asortyment urządzeń zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego, ale również szeroką gamę osprzętu i materiałów eksploatacyjnych, którą dostosowujemy każdorazowo do indywidualnych potrzeb klienta.

Naszym klientom - użytkownikom sprzętu firmy Kärcher oferujemy usługi autoryzowanego serwisu, który bazując na bogatym doświadczeniu zawodowym zapewni Państwu kompleksowe usługi w zakresie doradztwa technicznego oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Serdecznie Państwa zapraszając do korzystania z naszej oferty pragniemy by uciążliwe prace porządkowe stały się dla naszych klientów efektywną przyjemnością i aby w konsekwencji przyszło nam wszystkim żyć w czystym, lepszym świecie.

Zapraszamy do salonu sprzedaży lub naszego sklepu internetowego.